KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8121165
nr 812 1165
Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Syende kvinna, osignerad. ramens innermått: 29x25
Kondition: dukskada, färgbortfall
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 mars 2013
kl 20:41:10
4/3 19:03:53